Květen 2011

Jaký plakát chcete v Bravu?

29. května 2011 v 18:31 | Siimone |  Novinky o TH

Vyber si, jaký z těchto plakátů chceš najít v Bravu 12/11! Hlasuj!


Tom :)

28. května 2011 v 10:43 | B*Kay(Nell <3) |  Tom Kaulitz fotky

Billí ♥

28. května 2011 v 10:40 | B*Kay(Nell <3) |  TH fotkyBill

28. května 2011 v 10:37 | B*Kay(Nell <3) |  TH fotky

Oznámení ;)

28. května 2011 v 9:27 | B*Kay(Nell <3) |  Diary
Simči nějak nejede blog.cz,tak za ni občas zaskočím a hodím sem něco aby to tu nebylo takové prázdné.. :D A dneska jedu se Simčou do Brna do Olympie na tu autogramiádu SS,tak se hrozně těším ! :P ♥
S pozdravem Nell


Vyhraj M&G s Tokio Hotel =)

15. května 2011 v 15:19 | Siimone |  Novinky o TH
Fanoušci Tokio Hotel, headlinerů MUZ-TV Awards 2011, nás nepřestali žádat o setkání s jejich idoly. No, co bychom pro naše oblíbence neudělali. Fanoušci! Radujte se! Můžete se dostat na oficiální Meet & Greet s kapelou, které se bude konat v den show! Pokud se chcete zúčastnit, nahrajte vaše video k "Ready, Set, Go!" Nahrajte ho na cokoliv chcete - na webkameru, mobil nebo foťák - hlavní věc je, aby to představovalo vaše idoly. Důležité je, aby bylo video pěkné a zajímavé a trvalo déle než 30 sekund. 40 nejlepších se podle názoru naší odborné poroty setká s kapelou! Pozor, videa posíltejte do 27. května, takže si pospěště!
Soutěž je otevřena celosvětově, ale účastněte se prosím jen tehdy, pokud máte možnost být 3. června v Moskvě.

Óčko Chart

15. května 2011 v 15:18 | Siimone |  Novinky o TH
Tento týden byl klip "Hurricanes and Suns" nasazen do novinek v Óčko Chart.


PROnovosti_MUZ - twitter (13.05.2011)

13. května 2011 v 14:24 | Siimone |  Novinky o TH
OMG!!! Aktuální zpráva! Fanoušci Tokio Hotel se setkají se členy kapely! Opravdu! Všechny informace dnes ve 23:25.

tokiohotelrus twitter (13.05.2011)

13. května 2011 v 14:23 | Siimone |  Novinky o TH
Fanoušci Tokio Hotel budou mít možnost mluvit osobně se členy kapely. Další detaily dnes ve 23:25 na PRO-News#MUZPremiya

tokiohotelrus twitter (12.05.2011)

13. května 2011 v 14:23 | Siimone |  Novinky o TH
MuzTV má VELKÉ překvapení pro všechny fanoušky! Ale abyste ho získali, musíte pro to něco udělat! Brzy vám o tom řekneme víc!

Koncert na Filipínách??

13. května 2011 v 14:19 | Siimone |  Novinky o TH
Tokio Hotel budou mít možná koncert v Manile (Filipíny).
____________________________
"Včera mě kontaktoval místní pořadatel koncertů a žádal mě o pomoc udělat průzkum a zeptat se všech, kteří jsou fanoušky, jestli chtějí, aby Tokio Hotel měli tento rok koncert v Manile.
Pokud se o kapelu zajímáte, přečtěte si o nich více informací na http://www.tokiohotel.com/us/#home/
a na http://en.wikipedia.org/wiki/Tokio_Hotel
Chcete-li mít koncert Tokio Hotel tady v Manile, odpovězte a komentujte na této stránce:http://azraelsmerryland.blogspot.com/2011/05/survey-tokio-hotel-concert-in-manila.html
_________________________________________
Philippine Concerts @ Facebook: "Chtěli byste vidět Tokio Hotel živě v Manile?"http://www.facebook.com/philippineconcerts/posts/213865168632732

Manila Concerts Scene @ Facebook: "Průzkum týkající se koncertu: Jsou tu nějací fanoušci Tokio Hotel? Chcete vidět Tokio Hotel živě v Manile? Sdílejte vaše myšlenky..." https://www.facebook.com/manilaconcerts/posts/213383695346640


Tokio Hotel budou vystupovat na MTV Video Music Aid Japan!

13. května 2011 v 14:18 | Siimone |  Novinky o TH
Tokio Hotel 25. června vystoupí v Tokiu na MTV Video Music Aid Japan 2011! Tuto zprávu zveřejnila oficiální webová stránka VMAJ.
Live vystoupení: Tokio Hotel, Lady Gaga, Exile, Monkey Majik, 西野カナ, SHINee a mnoho dalších.
Nezapomeňte i nadále hlasovat pro Tokio Hotel v kategorii "Best Rock Video". Hlasování končí 15. června. Hlasuj!

Billboard Music Awards - nominujte Tokio Hotel

13. května 2011 v 14:18 | Siimone |  Novinky o TH
Nominujte Tokio Hotel na Billboard Music Awards 2011 v kategorii "Fan Favorite". Stačí, když na této stránce zvolíte "Other" a do prázdného pole napíšete "Tokio Hotel". Hlasování je neomezené.

14.12.2010 Tokio Hotel in Tokyo

13. května 2011 v 14:17 | Siimone |  TH fotkyTokio Hotel. Planetární úspěch. Německá kvalita.

6. května 2011 v 17:34 | Siimone |  Novinky o TH
V případě, že by to dnes psala "Popelka," narodila by se v Německu a nosila velikost bot 42… a vlastně by to byl kluk. Samozřejmě, že Bill Kaulitz je kluk navzory jeho andogynii. Předtím ho v roce 2005 často zaměňovali za dívku, ale tyto časy pominuly. Trika s rebelskými slogany byly nahrazeny značkovou košilí a společně se svým dvojčetem Tomem, se Bill změnil z neznámého teenagera na světovou hvězdu. Tehdy si neuměli představit, že za chvíli nebudou schopni jít ven, aniž by je nesledovala ochranka, stalkers a paparazzi.
http://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/05.jpghttp://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/06.jpg
Tohle všechno začalo velmi dojemným způsobem: 4 němečtí teenageři tvrdě pracovali na jejich snu, přestože to bylo nemožné. Jejich první singl "Durch den Monsun" zaútočil na německé hitparády a potom do všech německy mluvících zemí. Ale nejúžasnějším faktem bylo to, že se dostali i do jiných zemí a setkali se s nadšením.
Zajisté bychom mohli napsat celou ódu jenom na jejich hudbu, která je napsána zakladateli kapely, dvojčaty Kaulitzovými společně s jejich producenty, ale je tady i mnohem zajímavější téma, a to humbuk, který byl kolem nich vytvořen. Boom, který se konal nejdřív v západní Evropě a pak také v ostatních zemích.
Alba, klipy, turné - jistě, že tohle všechno hrálo roli v úspěchu Tokio Hotel, ale důležitá je image a správný přístup přinese dobré výsledky. Není pochyb o tom, že romantická image smíšená s androgynní krásou frontmana, zlomila hodně ženských (ok, možná i mužských!) srdcí. A když k tomu přidáme okouzlující úsměv špatného kluka-kytaristy a dvou typických německých kluků, Georga a Gustava (basa a bicí), získáme koktejl pro každého, jeden hlt je dost. Manažeři kapely připravovali ničivý úder uvolněním jejich ratolestí.
http://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/07.jpg
Projekt "Tokio Hotel" byl obklopen mýty a legendami. Informace na různých internetových zdrojích se zřídkakdy liší a téměř všechny říkají to samé. A vždy, když se chce zvídavý člověk dozvědět více - setká se s nepřekonatelnou překážku - informačním vakuem. Je zřejmé, že Němci jsou perfektní, když dojde na cenzuru. Není nic nepodstatného, nic diskreditujícího, všechno je krásné a jako v pohádce: rodina s jedním rodičem, těžké vztahy ve škole, neshody s pravidly… z pohledu Billa a Toma, kteří jsou úplně odlišní, ale zároveň to jsou identická dvojčata, je těžké říct, že byli outsideři, jak řekli dříve. Neexistují žádné oficiální informace o jejich "ex", žádné fotky s jejich rodiči nebo jenom s jedním rodičem. Někdy to vypadá, jako by jejich životopis byl vytvořen až tehdy, kdy už vyrostli. A někdo by jistě dal půl života za to, aby zjistil, jestli to je pravda nebo ne.
http://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/01.jpghttp://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/02.jpg
Autor článku si na práci nikdy nechtěl vzít detektiva, je to pozorováni úspěchu kapely a chování fanoušků. Pojďme mluvit o fanoušcích. Podíváte-li se na fanoušky blíže, můžete objevit, že život a práce této kapely není jen u fantazie teenagerů. Specialisté a držitelé magisterského titulu, auditoři, lékaři a programátoři - tohle není kompletní seznam povolání, které mají fanoušci Tokio Hotel ve věku 20 let až nekonečno. Šťastně ženatí, svobodné matky a svobodní podle jejich statusu na 'vkontakte' (ruská verze Facebooku) nebo v pasu, na tom nezáleží, protože každý večer se na moniterech jejich počítačů ukazují stejné tváře a píší podobné připomínky.
Každý fanoušek Tokio Hotel zná přesný rozdíl mezi identickými dvojčaty. Můžou vám říct o nejnovějších módních trendech - stačí se podívat na Billovo oblečení; nebo vám poradí, jaký přípravek na narovnání hlasů byste si měli koupit, aby vaše vlasy vypadaly jako Georgovy.
http://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/03.jpghttp://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/04.jpg
Tokio Hotel se za 5 let nestali pouze hudební kapelou, ale celým nezávislým světem pro miliony lidí. Fanoušci se scházejí, komunikují mezi sebou, navzájem se seznamují, někteří z nich se stali opravdovými přáteli, někteří z nich tvoří tvůrčí tandemy. Bude to pokračovat tak dlouho, dokud bude jejich hvězda svítit. Dobře známý příběh, že?
V hudebním světě se tohle stalo už mnohokrát dříve. Dříve nebo později se objevují zvěsti o rozpadu, novináři z bulvárních plátků si začínají mnout ruce čekáním na žhavé detaily. Ale tentokrát ne. Nikdo nemluvil o tom, že má kapela problémy, samotní fanoušci nalezli důkaz - pokles prodeje CD, poloprázdné haly během posledního turné. A co tohle? Co tak dva zrušené koncerty v Rusku a 18000 zasáhnutých fanoušků? Posledně uvedená situace nebyla jejich chyba, ale bylo to jako přidání oleje do ohně. Každý čekal na 1. září. Nečekali na Den znalostí, ale na den, kdy dvojčatům bude 21 let a oni ve skutečném a virtuálním světě pozvednou číše na jejich zdraví… a rovnou na to dostali zprávu, že se dvojčata stěhují do USA. Vzali si všechny čtyři psy a nábytek, ala basista a bubeník zůstali v Německu. V profesionálním slangu bychom to mohli nazvat přestávkou, ale kapela hrála koncerty v Peru, Chile a zcestné není ani vystoupení v Japonsku. To znamená, že obchod vzkvétá. Nebo to aspoň tak vypadá. Nicméně, pouze fan fóra a blogy jsou stále neklidná. Fanoušci jsou rozdílní u otázky, která se týká dění v království Tokio Hotel. Kdy Bill bude jevit zájem o módu?
Příběh ještě nemá ani konec, ani závěr. Protože hvězda stále svítí, hlasování na hudebních oceněních pokračuje, dělají se charterové lety "Hamburg-Los Angeles" a miliony lidí po celém světě drží palce těmto tajemným klukům - Tom, Bill, Georg a Gustav budou vždy kolovat showbyznysem.
http://okolo.me/wp-content/uploads/2010/11/08.jpg