Srpen 2011

Avíky pro B*Kay(Nell <3) =)

23. srpna 2011 v 19:29 | Siimone |  Avatárky pro vás ;) :D
Tak tady máš ty avatary..=) snad se ti líbí a jestli ne tak já ti klidně udělám nový...xD ale musíš napsat ;) :)
Billova spolupráce...

23. srpna 2011 v 18:50 | Siimone |  Novinky o TH
Už je to více jak sedm měsíců, co Martin Kierszenbaum z Cherrytree Records informoval o tom, že Bill nahrál song ve spolupráci s jiným interpretem a TH tuto zprávu potvrdili také na jejich Faceeboku/Twitteru.
Dnes řekl Martin na Cherrytree chatu následující: "Spoluprace se měla objevit ve filmu a to se změnilo. Takže existuje, jen prostě ještě nenašla domov."

Max Barsky o Tokio Hotel

23. srpna 2011 v 18:49 | Siimone |  Novinky o TH


Max Barsky je ukrajinský herec a model.
Mám dotaz, který se týká kapely Tokio Hotel. Je to moje oblíbená kapela. Jsem zvědavá, co si o nich myslíš. Díky předem.
Max Barsky: Velmi cool hudební image, dobrá hudba, šílené oblečení. Mám jedno z jejich alb.
source: Muz-TV.ru
Moje poprvé (focení pro MAX)

15. srpna 2011 v 17:32 | Siimone |  Novinky o TH
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
Teenie-hvězda dospívá. Poprvé a exkluzivně pro MAX se Bill Kaulitz, zpěvák Tokio Hotel, nechal vyfotit v nejnovějších podzimních trendech.
Není to tak, že by dospělý muž ve věku okolo třiceti let byl nutně fanouškem kapely Tokio Hotel. Jistě: Jejich první album "Schrei," kterého prodali více jak tři miliony exemplářů, se považuje za skvělé. Také se slyšelo, že samotný Campino si myslí, že hudba kluků je super. Ale nějak si nedovedete představit, že byste stáli na koncertě kapely z Magdeburku vedle silně potících se dívek, které drží plakát s nápisem: "Chceme vidět Vaše penisy."
Takže k MAX-focení s Billem Kaulitzem, zpěvákem a svatým všech dívek mezi osmi-18, přistupujete relativně předpojatě. Je hubený, velmi hubený. Jeho stisk ruky ale pevný. Působí zdrženlivě. Přesto je rychle jasné, že je Bill - především staršími lidmi, kteří si myslí, že vědí, do které škatulky takové teenie-hvězdy zařadit - špatně oceněn. Bill je dospělejší než někteří, kterým by mohl být synem. On ví, jak působí na ostatní. Případně jak naplňuje očekávání druhých. Je pózista. Před fotoaparátem fotografa se pohybuje jako někdo, kdo v hudebním průmyslu pracuje už desetiletí. Bill není hvězda. Je někým.
V šatně se hrabe ve své modré tašce Louis Vuitton, v zrcadle naprosto pečlivě kontroluje, jestli jeho drsný řetěz od Dieselu dobře sedí. Žádná otázka: Bill je stylový. V módě se vyzná. Zná vyhlášené značky a ví, jak úzká má být kravata, aby byla považována za 'gilt.' "Neustále listuje všemi časopisy, aby věděl, co je momentálně in," prozrazuje osoba, která je s ním často na cestách.
"Pro mě bylo vždycky důležité, abych měl svůj vlastní styl," říká později v rozhovoru. Najednou už vůbec není ostýchavý. Mluví rychle a sebevědomě, promyšleně a inteligentně. "Už ve škole jsem chtěl být jiný než ostatní. Že jsem byl ostatními odstrkován, protože jsem používal tužku na oči, mně bylo jedno." Vybaven tímto sebevědomím dobývá s Tokio Hotel nejenom Německo, ale také část tohoto světa. Možná, že je to právě kvůli tomu, že se Tokio Hotel liší od tzv. teenie-kapel. Jsou autentičtí. Vznikli ze školní kapely, které se podařilo najít si nahrávací společnost. Z Billa se tak stal jeden z nejúspěšnějších a nejznámějších zpěváků Německa. Snadné to není: "Samozřejmě, že se nás stále víc lidí snaží poškodit." Ale náš úzký okruh zůstal stejný."
Také do oblečení si Bill nenechá mluvit. Rád nakupuje v second-handech a svoje outfity si sestavuje sám. Ale tak snadno to nejde. Billovi je 16. Ostatní tohoto věku by odpoledne po škole jeli busem do H&M. On si vezmi taxi nebo řidiče, aby mohl rychle utratit pár set stovek v obchodech návrhářů. "Naprosto jistě nejsem žádná módní oběť," tvrdí. "Momentálně nosím všechny tyhle úzké džíny. Raději vyhledávám takový střih, který se od kolen mírně rozšiřuje."
Móda také znamená vklouznout do role. A pódiový outfit Billa se samozřejmě perfektně hodí do pracovního popisu hvězdy. Přesně tento vzhled se od něho očekává. "Může to tak být, ale já nad tím vůbec nepřemýšlím, když se oblékám," brání se. "Ve skutečnosti je tenhle vzhled přesně takový, který bych nosil také soukromě. Ale v mém volném čase se musím maskovat, aby mě nikdo nepoznal."
S kapucí staženou dole jít jen tak do pekařství, kde by tucty dívek mohly zkolabovat - nebezpečí poprasku. Až na pár zveličovaných skandálů z bulvárních novin se zdá, že kluci z Tokio Hotel řeší tento povyk klidně. Protože odrážejí to, co se s nimi děje. "Často mluvíme o tom, jak jsme se změnili a stále ještě měníme." Například jsme se nedávno společně dívali na vyhlášení cen Echo z jara. "Naše hlasy jsou o hodně vyšší a nebyli jsme tak daleko jako teď," vzpomíná Bill. Strach z dospělosti nemá. Proč taky? Všechno může být pravděpodobně ještě lepší, protože experti je dlouhou dobu nepovažují jen za teenie-band-fenomén.
Bill ví - na rozdíl od jeho bratra Toma, kytaristy - že jednou změní svůj styl oblékání. "Tom věří, že i za deset let bude pobíhat ve svých XXL-trikách. To samozřejmě vůbec nejde." Jeden z diskuzních bodů jednovaječných a přece tak rozdílných dvojčat, která se v mládí rozhodla, že nemusí vypadat pořád stejně. "Tak to bylo, když jsme byli děti. Vždycky jsme nosili to stejné." O Billa si nemusíte dělat žádné starosti. Na MAX-focení měl na sobě první oblek, který mu pasoval a líbil se mu. Okamžitě si ho koupil.
Zůstává tady ta věc s plakátem "Chceme vidět Vaše ocasy"! Šve někoho něco takového? Bill se směje. "Já jsem to na podiu vůbec neviděl. Myslím, že ostatním se to líbilo. Později si Bill všiml v novinách jenom jedné věci. "Místo Schwänze (penisy) bylo na plakátu Schwanz."

CZ Bravo 16/2011

15. srpna 2011 v 17:32 | Siimone |  Novinky o TH

2006 RU Bravo - scans

15. srpna 2011 v 17:31 | Siimone |  TH fotky
imagebam.com imagebam.comimagebam.com
RU Bravo 23/2006
imagebam.comimagebam.com
RU Bravo 26/2006
imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com
RU Bravo 31/2006
imagebam.com imagebam.comimagebam.com
RU Bravo 32/2006
imagebam.comimagebam.com

Voting links

14. srpna 2011 v 8:58 | Siimone |  Novinky o TH
Hlasujte pro Tokio Hotel jako "Mezinárodního interpeta" -> EuroCharts.pl
Eurochannel Top 10 (srpen 2011); hlasujte pro World Behind My Wall -> http://www.eurochannel.com/euromusic

Georg Rose a Axl Listing

14. srpna 2011 v 8:58 | Siimone |  Novinky o TH
http://estb.msn.com/i/43/E17C2A851AB4C6C79D664279A1E4.jpg
Při narození odděleni: Tyhle hvězdy by mohly být dvojčata!
Georg Rose a Axl Listing!
Oba muzikanti, oba dlouhovlasí, oba oblíbenci dívek. Vypadá to, že Georga Listinga z Tokio Hotel a Axla Rose z Guns N' Roses spojuje přece jen více, než vnější vzhled. Možná, že jednou bude spolupráce. "Durch den Monsun do Paradise City" ...
source: MSN.de

"The Voice of Germany" - update

14. srpna 2011 v 8:57 | Siimone |  Novinky o TH
http://i56.tinypic.com/16ash36_th.png
Odpověď na e-mail, který se týká porotcování v "The Voice of Germany":
"Dobrý den, paní XXX, mockrát děkujeme za Váš e-mail. Bohužel ještě není konkrétně stanoveno, kdo bude sedět v porotě "The Voice of Germany." Z tohoto důvodu nemůžeme nic potvrdit ani popřít. Prosím, mějte porozumnění a ještě trochu trpělivosti. Všichni členové poroty budou v právý čas oznámeni v tisku. Přátelské pozdravy z Unterföhringu! Vaše redakce ProSieben."

Eurochannel twitter (10.08.2011)

14. srpna 2011 v 8:57 | Siimone |  Novinky o TH
http://i54.tinypic.com/33f9loi_th.png
speciální pořad 23. října v 21.00 hod ET/PT + můžete vyhrát exkluzivní Tokio Hotel ceny na http://www.eurochannel.com/
http://oi53.tinypic.com/29ctjko.jpg


Jááá..:D trošku divná ale co už !!! :(

11. srpna 2011 v 23:09 | Siimone |  About me

Tak to jsem já sice divná fotka...:( Ale aspoň něco =D (nejsem dokonalá to asi nikdo tak se nelekněte :D ) ♥


Diplomek pro Terý Kaulitz ;) =D

11. srpna 2011 v 17:36 | Siimone |  Diplomy pro vás =)
Tak tady máš ten diplom,snad se ti líbí ;) =)


Starý Billboard v Rusku

11. srpna 2011 v 17:28 | Siimone |  TH fotkyELLE girl - záběry ze zákulisí

11. srpna 2011 v 17:26 | Siimone |  Novinky o TH
imagebam.com
Přímo před rozhovorem s ELLE girl

Skvělý záběr Billa travícího svůj čas mírumilovně v zákulisí.
imagebam.com
Pray for Japan

Tady je Georg, který má v zákulisí legrační sluneční brýle. Když se podíváte lépe, uvidíte slova "PRAY FOR JAPAN"!! Když mluvíme o Tokio Hotel, jsou opravdu skvělými podporovateli, kteří přijeli do Japonska rovnou po zemětřesení (2011 zemětřesení u pobřeží Tohoku)! Veškeré zisky z prodeje jejich charitativních odznaků budou věnovány japonskému Červenému kžíži. Tentokrát také přijeli, aby se zúčastnili události (VMAJ), která je zaměřena na podporu. Rádi bychom využili této příležitosti a poděkovali jim za podporu po celou dobu!
imagebam.com
Tajemství pěkné kůže je ovoce?

V zákulisí Tokio Hotel je vždy připravena hromada čerstvého ovoce. Všichni členové mají jemnou a hebkou kůži, takže jejich tajemství krásy jsou čerstvá ovoce!?
imagebam.com
Bratrská láska
A vzácný záběr Billa x Toma, kteří si hráli jako teenageři. Tito dva kluci spolu vychází velmi dobře, ať jsou kdekoliv. Podle zaměstnanců nahrávací společnosti, když pobývali v hotelu, zůstali ve stejném pokoji, přestože dostali samostatné pokoje. Takže jeden pokoj zůstal a nikdo ho nevyužil, není to trochu zbytečné...!?
imagebam.com
Relax, ale moc času už nezbývá!

Tady jsou Georg a Gustav, kteří relaxují na pohovce. Z jejich výrazu v obličeji se zdá, že je ještě času nazbyt. Je to kapela, která skvělě řídí svůj čas. Je hodně celebrit, které neřídí svůj čas dobře, ale Tokio Hotel jsou vždy přesní. Z tohoto důvodu se tým nemusí o kluky starat a umožní jim, aby před show měli v zákulisí volno.
imagebam.com
Bill mění svou image? Věnujte pozornost jeho svalům.

Máme zachycenou situaci, kdy má Bill na sobě tílko. "Bill se snaží mít svaly!?" v poslední době je to stálým tématem mezi fanoušky. Hledali jsme důvod, proč je Bill svalnatý: Bill chodí do posilovny s Tomem a v poslední době Bill cvičí i trochu sám.
imagebam.com
Stylingy jsou různé

Tokio Hotel nemají stylisty, takže členové nosí různá oblečení podle toho, co se jim líbí. "Když řeknete, "Prosím, oblečte si tohle," odmítnou to a neoblečou si to, říká jejich management.
imagebam.com
Nádherný záběr Billovy tajné zbraně!

Billova kolekce platformových podpadků byla rozptýlena na zemi v zákulisí. Když je Bill nosí, je 2 m vysoký. Když jednoho dne budou Billovy vlasy 20 cm nahoru a bude mít tyhle boty, bude vysoký 2,2 m!?
imagebam.com
Tetování, kterým se pyšní Gustav

Mezi 4 kluky je Gustav ten, který vypadá klidně a v rozhovorech moc nemluví. Jak můžete vidět, na jeho noze je tetování, které vypadá tak silně, jak je ostrý nůž! Lebky nás sledují.